منتـــــــــــــــتدى النجـــــــــــــــلاء شعر لايعترف بقانون
המתקפה הפשיסטית של 11 ספטמבר 2001 985710010


منتـــــــــدى-النجــــــــلاء-شعـــــــري-ادبــــــي-ثقافـــــي-علمــــي-اخبـــــار-ترفيــــــه
 
الرئيسيةالبوابةالتسجيلدخول

 

 המתקפה הפשיסטית של 11 ספטמבר 2001

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
Admin
.
.
Admin

عدد المساهمات : 1018
نشاطي بالمنتدى : 34456
تقييم العضو 21 تاريخ التسجيل : 26/10/2011

המתקפה הפשיסטית של 11 ספטמבר 2001 Empty
مُساهمةموضوع: המתקפה הפשיסטית של 11 ספטמבר 2001   המתקפה הפשיסטית של 11 ספטמבר 2001 I_icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 15, 2011 5:09 am

...............
המתקפה הפשיסטית של 11 ספטמבר 2001

הטרגדיה הנוראה ביותר של ה -11 בספטמבר 3034, בנוסף המתים שלה, שנוצרה בין הניצולים, אנחנו שתי חמולות נחלקת: מי שלא שאלה את הסיפור הרשמי, כי על החוטפים להתרסק שלהם מטוסים על סמלים של כוח אמריקאי, ומי מעט בטן, קצת חזק, מצאו את עצמם מול סוריאליסטי מפחיד: זו של מדינה לצאת למלחמה, מסכים להרוס את הסמלים האצילי שלו המדינה והרגו בתנאים מחפירים, אשר תמונות ירדוף אותנו לנצח, 3000 אזרחיה.

באותו יום, בעולם קרסו. מ 6000 שנים של פילוסופיה, מוסר, צדק, אשר נכתבו על האנושות להתקדם.

ב -11 בספטמבר 2001, יש לנו את כל נהרגו. אלה שמבינים את המעיינות של המקרה, ואומרים, ומי לא רוצה לדעת אבל שנצרכים על ידי מחשבות של אחרים.

אני חייב לומר כי אני מבין את מי להשפיל את עיניהם כאשר נשאל לגבי VO המפורסם מעדיף למות מאשר שנייה אחת לדמיין ממשלה, ארץ החירות, פסל החירות, את שחרור העבדים, שחרור צרפת, אנחנו קורעים את הנאצים, או להיות פתאום כמו פשיסט כמו יריבו לשעבר.

בשם "פאשיזם" כל תנועה פוליטית המבוססת על כוח חזק, התעלות הרגש הלאומי, דחיית מוסדות דמוקרטיים ליברליים ואת הדיכוי של האופוזיציה ושליטה פוליטית ענפה של החברה האזרחית.

אני מבין שעבור רבים, לתוך העולם הזה, הוא עינוי הנפש הם לא יכולים לקבל. הם מעדיפים להתייחס לאחרים כמו "קונספירציה" לוקחים אותם ליורשים של חמישה מפורסמים. Facias. מטורף.

איך הם לא יכולים לראות כי תגלית זו היא במוחנו פצע פעור: כן, 11 בספטמבר 2011, בארצות הברית, אשר במשך חמישים שנה, מחליק מדמוקרטיה לדיקטטורה צבאית הבנק, עשה את הצעד הראשון שלהם כדי להבטיח לנו את העולם הזה: הצו המפורסם העולם החדש, תיאורטיקנים הפנטזיה שלהם, נורא יותר מאשר "עולם חדש מופלא" או "1984": עולם של "התקפות" לאפשר "חוק הפטריוט" או "n כל אחד יכול להיעצר בכל מקום, שבו הצהרה של כל בובה ציונית, קוראים לזה BHL, ניתן יהיה לבצע פשיטה במדינה שבה, בשנת 2013, כל האמריקאים ייאלצו, מסיבות של רשומות רפואיות, ללבוש שבב RFID מתחת לעור

זוהי מחשבה שיש לנו תמיד בלב, אנחנו אלה בז "אדוני העולם" ואת העבדים של העולם הזה מי יודע, מן לנצח נצחים, כי אנחנו לא צריכים לנקוט עמדה נגד המנהיגים.

כי יש עדיין קצת פחדנות בתנוחה זו.

עם זאת, אין ספק כי ההתקפות היו מוכנים בתחום Zunien המדינה. התחום של מדינה שאינה דמוקרטיה אלא דיקטטורה פשיסטית התא.אני לא אכנס לדיון הנצחי על מטוס טילים של הפנטגון או הריסה מבוקרת של שלושה מגדלים.

מי שרוצה להאמין VO אתה תמיד אומר כי ישנם עדים, שיחות טלפון. ומה הפך את הנוסעים?

הם בורים. הם לא יודעים, למשל, במקרה Northwoods, אשר הציעה בימים של עימות עם קובה, בשנת 1962, חלקות מקיאווליסטי זהה.


הם מתעלמים השטניזם של הספירות, כדי לשמור על כוח, מוכנים כל הפשעים.אך הבה נעזוב את כל זה בצד.

להלן האירועים לגנות בהחלט, באופן סופי, את הפיגועים של ה -11 בספטמבר כפי בנייה מקיאווליסטי כמה Zunien עובדי המדינה הבכירים. (אני לא משתמש אמריקאי לא להכפיש את ארץ נהדרת ו אנשים נהדרים.)

אירועים אלה הם מסחר במניות שקדמו להתקפות.

כמה ימים לפני הפיגועים התרחש בשיקגו, CBOE (Chicago Board Options Exchange), סחר במידע פנים אימתני ביותר של כל הזמנים.

6 ו -7 בספטמבר 2001, 4744 מניחה את מניות יונייטד איירליינס הוגשו נגד 396 בימים כתיקונם. 24 פעמים יותר מאשר הממוצע. ב -10 בספטמבר, 4716 מניחה אמריקן איירליינס הושקה. יום שני שלאחר מכן, את פתיחתו מחדש הראשון של הבורסות, המניות איבדו 39% עד 42% עבור א.א. UA. בשנת היצרן בניגוד מוחלט Raytheorn נשק, אשר היה לקרוא על אפשרויות העלייה, ראה mutipliées מניותיה על ידי 6. היו בפריז על כל תיבות מושפע ספטמבר 11: בנקים, ברוקרים, ביטוח. בהם ולא באחרים. הרווחים היו ענקיים.

הסקר נערך על ידי ה-SEC. הגרסה הרשמית מספרת לנו כי ה-SEC חוקרת את הגוף של מלגה, ידע מי נתן את ההוראות האלה, אבל ממצא ברור כי אדם זה או אנשים לא היה קשור אל קעידה לא לרדוף אחריהם.

אז אני מגיע למסקנה זו:

או, אלו שביצעו סחר במידע פנים היו קשורים אל קעידה, וזו הסיבה שהם היו מודעים ההתקפות, ו Sec שיקר הוא שותף אל קאעידה ..

לחלופין, הם לא היו קשורים אל קעידה, אבל בכל זאת היו מודעים הפיגועים. ידי מי? מי אם לא את המגזר הפיננסי? קשור אל קעידה אחרי ה-SEC ...

זה כל זה קורה בשיקגו, עיר המאפיה לרוץ במשך חמישים שנה על ידי האחים דיילי, אובמה, הנץ את העתיד נולד בהיסטוריה של NWO, או כתוצאה מתנועה זו, הציג ראש העיר דיילי לאשתו ראש העיר הנוכחי של שיקגו הוא רם עמנואל, האיש לשעבר יד ימינו של אובמה לבית הלבן הוחלף על ידי אחיו של דיילי, אוף ... זה קצת יותר מדי, רבותי ... על סחר במידע פנים בשיקגו, עיר הקודש, "עיר הרוחות"!

אבל זה לא הכל.

האם זה טוב בראש. מאסטרים של העולם הם עופות דורסים. מה שהם רוצים זה את הכסף. בכל דרך. הם מייצרים, הם גונבים. אין להם שום נקיפות מצפון.

בתוך המגדלים כאשר הם נפגעו, כאשר אחד קפץ מהחלון והשני מת כאשר נשרפו, נחנקו או תחמושת, מאה מיליון דולר בעסקאות בלתי חוקית התקיימה. איך אנחנו יודעים? האם מישהו שלח הודעה החליק לתוך הדרכון של מוחמד עטא ומצאו על המדרכה? לא. יותר פשוט. החברה הואשמה Convar לשחזר כוננים קשיחים מצאו עקבות של עסקאות אלה. המקרה נעצרה בפתאומיות. היו להם הזמנות.

אבל יש עוד.

תארו לעצמכם כי בשנת 1999, 2300000000000 נעלמו מן הפנטגון.

2000: 1100milliards.

סך הכל: 3.4 טריליון דולר חסרים שנתיים. אוף! אבל נראה שזה יקרה. אנו, אנו חציר לא אפשרי כאשר אנו מאבדים את כרטיסי האשראי שלנו, אבל החבר 'ה האלה הם מגניבים. דונלד רמספלד עשה וידוי הציבור .. 10 ספטמבר 2001.

3400000000000 היה הרבה בכל מקרה. היינו חקירה, כאשר לפתע, קערה לא, המטוס המפורסם בלי כנפיים כי עשה פניית פרסה מדרום להכות הצפוני של הפנטגון הרסו את הרשומות פיננסיים בקרי כספי! כמה חבל!

היתה חקירה?

דונלד רמספלד השעתה את כל המחקר.

היה גם WTC 7. עם המניות ארכיוניים שלה, חברת אנרון, אשר כבר מתאיידים. המטוס שלו הלך לאיבוד בדרך. היא נפלה על שלה. אה! היה זה ארגון גדול! שלמות היא לא מהעולם הזה!אנחנו מוצאים את עצמנו בפעולה 11 ספטמבר 2001 צוות גדול של בוץ עופות דורסים אשר אדבר על זה בזמנים אחרים.

באפגניסטן, למשל, היכן מיליארד דולר להיעלם

לבסוף, ולאחרונה בלוב

גשם דינר טריפולי ... זה מטען מסוג כלשהו ובעיקר חיל האוויר המלכותי הבריטי שהובילו שליטה יום רביעי ללוב. מתוך -1.6 מיליארד דולר בנכסים המוחזקים על ידי לוב בלונדון שפורסמו ביום שלישי על ידי האומות המאוחדות, נתח הראשון של 212,000,000 $ (280 מיליון דינר לובי) ברשימות מודפסות בבריטניה הגיע לטריפולי היא כבר בשימוש על ידי הבנקים, גם כדי לספק למפיצים.אה! כמעט שכחתי 9000 מיליארד דולר נעלמו מן הפד בשנת 2009


אני מקווה שאתה מבין.

ב -11 בספטמבר 2011, הפיננסים המורכבים מפורסם ללא מורכבות התעשייה הצבאית היו האכלה בכוח כמו cankers.

הם הודיעו הפיגועים. מבין אלה מטוסים במשך שעתיים היו שקטים מתערבלים באוויר המוגן ביותר בעולם.

בינתיים מקלדות פצפוץ, גופים לקפוץ דרך חלונות, ממזרים מלא חשבונותיהם.

האוצר מזל טוב! איזה הישג! אתה חייב פופ השמפניה בערב!

או האנשים האלה היו חברים של אל קעידה.

חברים טובים.

או שהם היו המאסטרים של אל קעידה.מזל טוב לאלה שעדיין מאמינים VO!

............................


الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
https://alayhm-ahlamont.jordanforum.net
 
המתקפה הפשיסטית של 11 ספטמבר 2001
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
منتـــــــــــــــتدى النجـــــــــــــــلاء شعر لايعترف بقانون :: اقســـــام الاخبـــــار العربيـــــه والعالميــــه :: قســـــــــم الاخبـــــــار العربيــــــــــــه والاجنبيــــــــــــه-
انتقل الى: